Ten serwis używa cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Chcielibyśmy przypomnieć, że w dniu 31 października (poniedziałek) i 1 listopada (wtorek) zajęć nie będzie.

Wracamy 2 listopada.

 

 

W związku z podjęciem współpracy ze Szkołą Gortata, informujemy, że ruszyły dla dzieci wczesnoszkolnych.

Startujemy 21 październik 2016 r

godz. 18:00 - Szkolniaki (6-8 lat) - piątek

SMS MG 13

ul. Kadłubka 33

Łódź

 

zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 782 216 102

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Przedstawiamy terminy zajęć w PAŹDZIERNIKU 2016:

 

Plan zajęć BYDGOSZCZ

poniedziałek: BYDGOSZCZ-WZGÓRZE WOLNOŚCI ul. Bośniacka - 4 zajęcia (03.10, 10.10, 17.10, 24.10) 31.10 - zajęcia odwołane Wszystkich Świętych

wtorek: - BYDGOSZCZ-FORDON ul. Duracza - 4 zajęcia (04.10, 11.10, 18.10, 25.10)

 

Plan zajęć KĄTY WROCŁAWSKIE 

poniedziałek- 4 zajęcia (03.10, 10.10, 17.10, 24.10) 31.10 - zajęcia odwołane Wszystkich Świętych

 

Plan zajęć ŁÓDŹ

środa: ŁÓDŹ-WIDZEW ul. Lermontowa - 4 zajęcia (05.10, 12.10, 19.10, 26.10)

czwartek: ŁÓDŹ-POLESIE 1 ul. Krzemieniecka - 4 zajęcia (06.10, 13.10, 20.10, 27.10)

 

Plan zajęć SIECHNICE

środa- 4 zajęcia (05.10, 12.10, 19.10, 26.10)

 

Plan zajęć WARSZAWA

poniedziałek: WARSZAWA-WŁOCHY ul. Przepiórki - 4 zajęcia (03.10, 10.10, 17.10, 24.10) 31.10 - zajęcia odwołane Wszystkich Świętych

wtorek: WARSZAWA-MOKOTÓW ul. Jeziorna  - 4 zajęcia (04.10, 11.10, 18.10, 25.10)

środa: WARSZAWA-WŁOCHY ul. Przepiórki - 4 zajęcia (05.10, 12.10, 19.10, 26.10)

czwartek: WARSZAWA-BIELANY ul. Staffa - 4 zajęcia (06.10, 13.10, 20.10, 27.10)

piątek: WARSZAWA-OCHOTA ul. Jasielska - 4 zajęcia (07.10, 14.10, 21.10, 28.10)

sobota: WARSZAWA-URSYNÓW ul. Hirszfelda - 5 zajęć (01.10, 08.10, 15.10, 22.10, 29.10)

 

Plan zajęć WROCŁAW

poniedziałek: WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE ul. Nowowiejska - 4 zajęcia (03.10, 10.10, 17.10, 24.10) 31.10 - zajęcia odwołane Wszystkich Świętych

wtorek: WROCŁAW-FABRYCZNA ul. Nowodworska - 4 zajęcia (04.10, 11.10, 18.10, 25.10)

wtorek: WROCŁAW-RÓŻANKA ul. Czeska - 4 zajęcia (04.10, 11.10, 18.10, 25.10)

środa: WROCŁAW-STARE MIASTO ul. Mennicza - 3 zajęcia (12.10, 19.10, 26.10)

czwartek: WROCŁAW KRZYKI ul. Orzechowa - 3 zajęcia (06.10, 13.10, 20.10, 27.10)

piątek: WROCŁAW-PSIE POLE ul. Kiełczowska - 3 zajęcia (07.10, 21.10, 28.10) - 14.10 - zajęcia odwołane (uroczystości w szkole)

piątek: WROCŁAW-LEŚNICA ul. Eluarda - 4 zajęcia (07.10, 14.10, 21.10, 28.10)

sobota: WROCŁAW-STARE MIASTO ul. Piotra Skargi - 5 zajęć (01.10, 08.10, 15.10, 22.10, 29.10)

 

 

Startujemy od 12 października 2016r. (Środa)

godz. 16:30 - Szkolniaki (7-9 lat)

godz. 17:30 - Przedszkolaki (5-7 lat)

Szkoła Podstawowa nr 63
ul. Mennicza 21-23
Wrocław

zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 601 532 040 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

MG13Niezmiernie miło nam przekazać informacje, że od października zaczynamy współpracę ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata.

BASKETkidsiaki będą miały szanse pogłębiać swoje dalsze umiejętności w SMS-ie MG13. Natomiast kadra BASKET kids będzie prowadzić na terenie szkoly zajęcia z dziećmi w wieku 6-8 lat.

 

Liczymy, że dzięki współpracy będziemy mogli przyczynić się do większego rozwoju dzieci.

UWAGA!

Rozpoczynamy zbieranie zapisów na zajęcia w Warszawie.
Oto plan rozpoczęcia zajęć:

PONIEDZIAŁEK

WARSZAWA WŁOCHY - start 19.09.2016 

godz. 17:30 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

godz. 18:30 – MAKSIAKI (grupa 10-12 lat) 

SP66 ul. Przepiórki 16/18

  

WTOREK

WARSZAWA MOKOTÓW - start 04.10.2016

godz. 17:30 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

godz. 18:30 – PRZEDSZKOLAKI (grupa 4-6 lat) 

SP103 ul. Jeziorna 5/9

 

ŚRODA

WARSZAWA WŁOCHY - start 21.09.2016 

godz. 17:30 - MINIAKI (grupa 2-4 lat) 

godz. 18:30 – PRZEDSZKOLAKI (grupa 4-6 lat) 

SP66 ul. Przepiórki 16/18

 

CZWARTEK

WARSZAWA BIELANY - start 29.09.2016 

godz. 17:00 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

godz. 18:00 – PRZEDSZKOLAKI (grupa 4-6 lat) 

SP187 uL. Staffa 21

 

PIĄTEK

WARSZAWA OCHOTA - start 23.09.2016 

godz. 16:10 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

godz. 17:10 – PRZEDSZKOLAKI (grupa 4-6 lat) 

SP10 uL. Jasielska 49/53

 

SOBOTA

WARSZAWA URSYNÓW - start 17.09.2016 

godz. 09:00 - MINIAKI (grupa 2-4 lat) 

godz. 10:00 – PRZEDSZKOLAKI (grupa 4-6 lat) 

godz. 11:00 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

LO63 ul. Hirszfelda 11

 

kontakt w sprawie zapisów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 782 216 102

UWAGA!

Od 26 września startujemy w Bydgoszczy.

Basket Kids rozszerza swój zasięg. Już we wrześniu nasz królik zawita do tego pięknego miasta.

Na początek zapraszamy do dwóch lokalizacji:

 

PONIEDZIAŁEK

BYDGOSZCZ WZGÓRZE WOLNOŚCI - start 26.09.2016 

godz. 16:30 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

godz. 17:30 – PRZEDSZKOLAKI MŁODSZE (grupa 3-5 lat) 

SP56 ul. Bośniacka 3, 85-162 Bydgoszcz

  

WTOREK

BYDGOSZCZ FORDON - start 27.09.2016

godz. 17:00 - SZKOLNIAKI (grupa 6-9 lat) 

godz. 18:00 – PRZEDSZKOLAKI MŁODSZE (grupa 3-5 lat) 

SP65 ul. Duracza 7, 85-791 Bydgoszcz

I-sze zajęcia bezpłatne !!!

 

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w tytule maila proszę podać nazwę lokalizacji (np. Bydgoszcz Fordon) 

lub tel. 782 216 102,

więcej informacji tutaj

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

UWAGA!

Rozpoczynamy zbieranie zapisów na zajęcia we Wrocławiu i okolicach.
Oto plan rozpoczęcia zajęć:

PONIEDZIAŁEK

KĄTY WROCŁAWSKIE - start 12.09.2016 

godz. 17:00 - grupa 2-3 lata 

godz. 18:00 - grupa 4-5 lata 

godz. 19:00 - grupa 6-8 lat

SP1 ul. 1-go Maja 59

WROCŁAW ŚRÓDMIEŚCIE (czekamy na potwierdzenie terminu rozpoczęcia zajęć)

SP1 ul. Nowowiejska 78/80

  

WTOREK

WROCŁAW FABRYCZNA - (czekamy na potwierdzenie terminu rozpoczęcia zajęć)

ZS6 ul. Nowodworska78/82

WROCŁAW-RÓŻANKA(czekamy na potwierdzenie terminu rozpoczęcia zajęć)

Gim27 ul. Czeska 40

 

ŚRODA

SIECHNICEstart 14.09.2016 

godz. 17:00 - grupa 2-4 lata 

godz. 18:00 - grupa 4-7 lat

Hala OSiR ul. Świerczewskiego 40

 

CZWARTEK

WROCŁAW KRZYKI start od 15.09.2016

godz. 18:00 - grupa 4-6 lat

Gimnazjum nr 25 ul. Orzechowa 62A

 

PIĄTEK

WROCŁAW LEŚNICA start od 16.09.2016

godz. 17:30 - grupa 3-4 lata

godz. 18:30 - grupa 5-7 lat

Gimnazjum ul. Eluarda 51-55

WROCŁAW PSIE POLE start od 16.09.2016

godz. 17:30 - grupa 2-3 lata

godz. 18:30 - grupa 4-6 lat

LZN ul. Kiełczowska 43

 

SOBOTA

WROCŁAW STARE MIASTO start od 17.09.2016

godz. 12:30 - grupa 2-5 lata

godz. 13:30 - grupa 6-8 lat

LO9 ul. Piotra Skargi 31

 

kontakt w sprawie zapisów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 601 532 040

logo campbasketkidsSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce CAMP-ie ogólnorozwojowym z elementami koszykówki, organizowanym przez BASKET KIDS.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ

 

 

 

 

Chcielibyśmy poinformować, że w dniu 1 czerwca zajęcia WARSZAWA-WŁOCHY zostają odwołane

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy!

 

 

Przedstawiamy terminy zajęć w maju 2016:

Plan zajęć BIAŁYSTOK 

środa: BIAŁYSTOK-BIAŁOSTOCZEK ul. Radzymińska11 - 4 zajęcia (04.05, 11.05, 18.05, 25.05)

sobota: BIAŁYSTOK-BOJARY ul. Pałacowa 2/1 - 2 zajęcia  (14.05, 21.05)

Plan zajęć KĄTY WROCŁAWSKIE 

poniedziałek:  SP1 ul. Żeromskiego 3 - 4 zajęcia (09.05, 16.05, 23.05, 30.05)

Plan zajęć ŁÓDŹ

środa: ŁÓDŹ-WIDZEW ul. Lermontowa 7 - 4 zajęcia (04.05, 11.05, 18.05, 25.05)

czwartek: ŁÓDŹ-POLESIE ul. Krzemieniecka 24a - 3 zajęcia (05.05, 12.05, 19.05)

Plan zajęć SIECHNICE

środa:  GOSiR ul. Świerczewskiego 40 - 4 zajęcia (04.05, 11.05, 18.05, 25.05)

Plan zajęć WARSZAWA

poniedziałek: WARSZAWA-WŁOCHY ul. Przepiórki 16/18 - 4 zajęcia (09.05, 16.05, 23.05, 30.05)

wtorek: WARSZAWA-MOKOTÓW ul. Jeziorna 5/9 - 4 zajęcia (10.05, 17.05, 24.05, 31.05)

środa: WARSZAWA-WŁOCHY ul. Przepiórki 16/18 - 4 zajęcia (04.05, 11.05, 18.05, 25.05)

czwartek: WARSZAWA-BIELANY ul. Staffa 21 - 3 zajęcia (05.05, 12.05, 19.05)

piątek: WARSZAWA-OCHOTA ul. Jasielska 49/53 - 3 zajęć (06.05, 13.05, 20.05)

sobota: WARSZAWA-URSYNÓW ul. Hirszfelda 11 – 2 zajęcia (07.05, 14.05, 21.05)

Plan zajęć WROCŁAW

poniedziałek: WROCŁAW-śRÓDMIEśCIE ul. Nowowiejska 78/80 - 4 zajęcia (09.05, 16.05, 23.05, 30.05)

wtorek: WROCŁAW-FABRYCZNA ul. Nowodworska 78/82 - 4 zajęcia (10.05, 17.05, 24.05, 31.05)

wtorek: WROCŁAW-RÓŻANKA ul. Czeska 40 - 4 zajęcia (10.05, 17.05, 24.05, 31.05)

czwartek: WROCŁAW-KRZYKI ul. Orzechowa 62a - 3 zajęcia (05.05, 12.05, 19.05)

piątek: WROCŁAW-LEśNICA ul. Eluarda 51-55 - 2 zajęcia (06.05, 13.05, 20.05)

piątek: WROCŁAW-PSIE POLE ul. Kiełczowska 43 - 3 zajęć (06.05, 13.05, 20.05)

sobota: WROCŁAW-STARE MIASTO ul. Piotra Skargi 31 - 3 zajęcia (07.05, 14.05-wyjątkowo zajęcia o 11:15 i 12:15, 21.05)

 

do góry